Dnia 27.03. klasa IIId, przygotowana wzorowo przez p. Sylwię Ciastoń, wystawiła radosne wiosenne przedstawienie dla uczniów klas młodszych. Opowiadało one o przyrodzie budzącej się do życia i zwierzętach, które z niecierpliwością czekają na koniec zimy.

Występ przeplatany był wesołym repertuarem muzycznym oraz układami tanecznymi, które zaprezentowały dziewczynki z klasy Ig przygotowane przez p. Aleksandrę Piotrowską oraz dziewczynki z klasy Ih pod opieką p. Katarzyny Bąk. Dodatkową atrakcją była gra na instrumentach dwójki uczniów z klasy IIIe: na keybordzie wesoły utwór „Błazny cyrkowe” zagrał Iwo Jakoniuk, a Kasia Glinkowska zaprezentowała „Wiosnę” A. Vivaldiego graną na skrzypcach.

Duże wrażenie zrobiły na wszystkich również piękne i ciekawe stroje dzieci oraz barwne dekoracje, gdzie pełno było zieleni i kwiatów. Wszystko to sprawiło, że występ oglądało się z ogromną przyjemnością i na widowni chyba bardzo szybko zagościł wiosenny nastrój.

To samo przedstawienie klasy wystawiły jeszcze raz 31.03. dla dzieci z okolicznych przedszkoli.

Dziękujemy p. Piotrowi Przyborowskiemu za nagranie przedstawienia i zgodę na jego publikację na naszej stronie.

W miesiącu marcu braliśmy udział w XVI Przeglądzie Małych Form Teatralnych EFFKA 2015 w Piasecznie i otrzymaliśmy wyróżnienie.

{youtube}https://youtu.be/I1SoFYl3V-A{/youtube}