zgaś światło

Zajęcia pozalekcyjne

 prowadzone przez Nauczycieli w Szkole Podstawowej Nr 1  w Piasecznie

rok szkolny 2021/2022

 

l.p.

Nazwa zajęć

Prowadzący

Termin

Zajęcia dla uczniów z budynku szkoły przy Al. Kalin 30

1.       

Zajęcia z języka angielskiego w kl. 7 w ramach projektu UE

p. M. Magiera

Poniedziałki  15.15-16.00

s.108

2.       

Zajęcia rozwijające kreatywność  j. angielski 8f

p. M. Michalska

Wtorki 8.00- 8.45

 s.26

3.       

Zajęcia rozwijające kreatywność  j. angielski 7f

p. M. Michalska

Wtorki 8.50  - 9.35

s. 26

4.       

Zajęcia rozwijające kreatywność  j. angielski 8g

p. M. Michalska

Piątki 8.00 – 8.45

s. 26

5.       

J. angielski zajęcia unijne

 

p. M. Michalska

Poniedziałki 14.30-16.00

s. 26

6.       

Koło historyczne

p. M. Głowacka

Środy 8.00 - 8.45

s.129

7.       

Zajęcia z projektu unijnego                 z j. niemieckiego

p. E. Szybilska

Środy  15:15-16:00

s. 104

8.       

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki, klasy 7a,7c, 7d, 7i

p. D. Panasiuk

Wtorki  14.20-15.10

s. 28

9.       

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki, klasy 4a, 4h

p. D. Panasiuk

Poniedziałki  14.25-15.10

s. 126

10.    

Zajęcia przygotowujące do  z matematyki z projektu UE, kl. 8b

p. D. Panasiuk

Poniedziałki  13.35-14.20

s. 57

11.    

Zajęcia  z matematyki z projektu UE, klasa 8f

p. D. Panasiuk

Środy  13.35-14.20

 s. 57

12.    

Koło matematyczne  6e

p. E. Brzezik

Środy, 9.45 – 10.30

s.123

13.    

Koło matematyczne 8c

p. E. Brzezik

Środy, 10.35 – 11.20

s.110

14.    

Koło matematyczne 8e

p. E. Brzezik

Środy, 11.35 – 12.20

s.110

15.    

Zajęcia rozwijające z matematyki z projektu unijnego kl. 8e

p. E. Brzezik

Wtorki,  8.00 – 8.45

s. 123

16.    

Zajęcia rozwijające z matematyki z projektu unijnego w kl. 8c

p. E. Brzezik

Czwartki, 13.35 – 14.20

s. 123

17.    

Zajęcia  ramach projektu unijnego - matematyka dla kl. 8

p. J. Kotarska

 Czwartki  7:10-7:50

s. 27

18.    

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla dzieci orzeczeniowych

p. J. Kotarska

Poniedziałki  9.45- 10.30

s.27

19.    

Zajęcia w ramach programu unijnego - matematyka z elementami ekonomii dla kl. 7

p. J. Kotarska

Wtorki, 8.00- 8.45

s. 27

20.    

Zajęcia rozwijające z matematyki dla kl. 8h ( w ramach planu lekcji)

p. J. Kotarska

Środy, 12.35 – 13.20

s. 27

21.    

Koło geograficzne kl. 6-8

p. D. Stokłuska

Poniedziałki, 15.15 – 16.00

22.    

Koło chemiczne kl. 7-8

p. M. Kupiec

Wtorki, 8.00- 8.50

s. 29

23.    

Zajęcia matematyczne - wyrównawcze (projekt unijny) 7g

p. S. Forc

Czwartki 14.25 – 15.10

s. 127

24.    

Zajęcia matematyczne - wyrównawcze (projekt unijny) 8a

p. S. Forc

Piątki 13.35 – 14.20

s. 127

25.    

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki kl. 4

p. S. Forc

Piątki 8.50 -9.35

s. 129

26.    

Zajęcia z języka francuskiego w ramach projektu unijnego w kl. 7.

p. M .Woźniak

Wtorek 15.15 -16.00

s.110

27.    

Zajęcia rozwijające z biologii dla klas 7

p. U. Krzepicka

poniedziałki, 9 godz. lekcyjna 15:15-16:00 s.125

28.    

Koło przyrodnicze (z projektu unijnego) dla klas 8

p. U. Krzepicka

środy, 14:25-15:10

s.125

29.    

koło przygotowujące do sprawdzianu ósmoklasisty dla klasy 8e w piątek 7 lekcyjna -

p. M. Przychodzeń

Piątki, 13.35 do 14.20

 

30.    

Zajęcia informatyczne z programowaniem i robotyką "Innowacyjna edukacja w Gminie Piaseczno" Klasa 4

p. A. Janiszewska

środa (co drugi tydzień)

14:25 - 16:00

s. 117

31.    

Zajęcia informatyczne z programowaniem i robotyką "Innowacyjna edukacja w Gminie Piaseczno" Klasa 7

p. A. Janiszewska

 piątek (co drugi tydzień)

14:25 - 16:00

s.117

32.    

Chór szkolny

p. W. Spyt

Poniedziałki 14.25 – 16.00

s. 28

33.    

SKS dla uczniów klas 4-8

 

p. M. Janowski

wtorki: 10:35 - 11:20
środy: 13:35 - 14:20                       sala gim.

34.    

Sekcja KARATE

p. K. Sadowski

Poniedziałki,

14.25 – 15.10

sala gim.

35.    

Zajęcia matematyczno-fizyczne (projekt unijny) dla klas 7

p. P. Orepuk

Czwartek

7:05-7:50

s. 110

Zajęcia dla uczniów z budynku szkoły przy ul. Świętojańskiej 18

1.       

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów cudzoziemskich

kl. 3e,4b, 1g, 1d, 1b

p. A. Margas

Wtorki

11.10 – 11.55 oraz 12.10 - 12.55

s.11

2.       

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów cudzoziemskich

kl. 5b,4b

p. A. Margas

Środy

7.35 – 8.30

s.41

3.       

Zajęcia rozwijające kreatywność klasa 2c 

p. A. Kosierb

Środy  12.10-12.55

s. 66

4.       

Zajęcia rozwijające kreatywność klasa 2b 

p. A. Kosierb

Czwartki  12.10-12.55

s. 66

5.       

Zajęcia rozwijające z edukacji matematycznej w klasie 3a 

p. A. Marcinkiewicz

Wtorek 11.10-11.55

s.66

6.       

Zajęcia rozwijające z edukacji matematycznej w klasie 3c

p. A. Marcinkiewicz

środa  11.10 -11.55

s. 66

7.       

Zajęcia rozwijające kreatywność   - zajęcia ortograficzne  dla kl. 3 f

p. A. Wesołowska - Wlazińska

Czwartek, 11.10 - 11.55

s. 15

8.       

Zajęcia rozwijające kreatywność dla klasy 2e

p. B. Ciołek

czwartki  11.10- 11.55

s. 66

9.       

Zajęcia wyrównawcze z historii

p. I.Napiórkowska

Poniedziałki, 14.10 -14.55

s.53

10.    

Zajęcia rozwijające kreatywność : Zajęcia grafomotoryczne w klasie 1 c

p. D. Niedbałko

Środa  12.10- 12.55

s.32

 

11.    

Zajęcia rozwijające kreatywność z edukacji polonistycznej w kl. 3b

p. A. Dziekanowska – Pruszewska

Środy 11.10 -11.55

s. 39

12.    

Zajęcia unijne z języka angielskiego klasy 5i 6

 

p. E. Dunagin

od II 2022r.

 środy o 14.10 - 15.45

s. 43

13.    

zajęcia rozwijające angielski dla klas 5

p. E. Dunagin

Poniedziałki  14.10 - 14.55

s. 43

14.    

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki, klasy 5c, 5f

p. D. Panasiuk 

Wtorki, 8.35-9.20

s. 66

15.    

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki, klasy 4b, 4d

p. D. Panasiuk 

Środy, 8.35-9.20

s. 40

16.    

Koło szachowe -  kl. 1-3

p. Eliza Floras

piątek, 15:50 - 16:35

s. 65

17.    

Zajęcia taneczne - zespół Ostinata

 

p. D. Pietrzak

czwartek 15.45 – 17.15

sala gim.

18.    

Zajęcia rozwijające kreatywność  (kl 3d)

p. D. Pietrzak

poniedziałek 12.10 – 12.55

s.

19.    

Zajęcia sportowe SKS

p. B. Gałek

 Środy   7.45. – 8.30

sala gim.

20.    

Klasa 1- Zajęcia informatyczne z programowaniem i robotyką "Innowacyjna edukacja w Gminie Piaseczno"

p. A. Janiszewska

poniedziałki (co tydzień)

9:30 - 10:15

s.59

21.    

Zajęcia informatyczne z programowaniem i robotyką "Innowacyjna edukacja w Gminie Piaseczno" Klasa 5

p. A. Janiszewska

wtorek (co drugi tydzień)

15:50 - 17:25

s. 117

22.    

Zajęcia informatyczne z programowaniem i robotyką "Innowacyjna edukacja w Gminie Piaseczno" Klasa 6

p. A.  Janiszewska

poniedziałek (co drugi tydzień) 15:00 - 16:35

s.117

23.    

Koło plastyczne

p. J. Moussa

Piątki 7.45 – 8.30

s.66

24.    

Zajęcia grafomotoryczne

dla klasy 1g

p. M. Kielak – Kucharska

poniedziałek

11.10 - 11.55

25.    

ZDW matematyczno - przyrodnicze (UNIA)

dla klas 3a i 3b

p. M. Kielak – Kucharska

poniedziałek

10.20 - 11.05

 

26.    

 Zajęcia rozwijające zainteresowania, klasa 2d

p. B. Walczak

poniedziałki 12.10 – 12.55

s. 58

27.    

zajęcia unijne wyrównawcze przyrodniczo - matematyczne  klasy 2d,2f

p. b. Walczak

wtorki 10 godz. lekcyjna.

s.58

 

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl