zgaś światło

Drodzy Uczniowie,

 Nauczyciele nawiązali zdalnie kontakt z Wami i Waszymi Rodzicami. Systematycznie przesyłają Wam materiały do zapoznania się  samodzielnie np. prezentacje, scenariusze, teksty źródłowe, linki do filmików edukacyjnych i in.  Przypominam Wam o konieczności wykonywania samodzielnie  i systematycznie przesyłanych materiałów, zadań czy kart pracy. Nie zrażajcie się. Początki zawsze są trudne, ale każde następne zadania i materiały będą Wam wydawały się łatwiejsze. My - nauczyciele będziemy starali się, aby ten sposób nauki był dla Was interesujący. Do tej pory nasze działania traktowaliśmy jako wersje testowe.

Ocenie  nie będą podlegać   Wasze prace, które nam  do tej pory przesyłaliście. (Chyba , ze któraś praca nas zachwyciła). Wiemy, że świetnie posługujecie się technologiami TIK i sama obsługa komputera czy wyszukanie informacji w internecie nie stanowi dla Was problemu. Jesteśmy również pod wrażeniem Waszej kreatywności. Do tej pory nasze działania traktowaliśmy jako wersje testowe, mamy świadomość co zadziałało, a co nie, dlatego będziemy modyfikować nasze działania.

Praca zdalna wymaga od Was więcej czasu na naukę przy komputerze. Dlatego w trosce o Wasze zdrowie proszę  Was abyście   mniej  czasu  poświęcili  na gry komputerowe,   aktywności  na profilach społecznościowych i in., ponieważ długotrwała praca na komputerze wpływa niekorzystnie na zdrowie człowieka. Przypominam również o bezpiecznym serfowaniu w internecie - doskonale wiecie jakie zasady powinniście zachować bo wiele razy o tym mówiliśmy na zajęciach dydaktycznych czy podczas akcji dotyczących bezpieczeństwa w sieci.

Dziękuję Wam za miłe słowa, które przesyłacie swoim nauczycielom.

Pozdrawiam serdecznie

Krystyna Łęcka

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl