"Zawsze bądź szlachetny. Bądź do pomocy gotowy”

J.W. Goethe

Pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom oraz Uczniom za aktywny udział

w akcji „Szlachetna paczka”. Bardzo cieszy nas fakt, że z dobroci serca, już po raz piąty odpowiedzieliście na nasz apel.

W tym roku magazyn szlachetnej paczki znajduje się w naszej szkole. Mamy nadzieję, że udział w tej akcji charytatywnej na stałe wpisze się w tradycję Szkoły Podstawowej nr 1 w Piasecznie.

W imieniu całej społeczności szkolnej Dyrekcja i Nauczyciele

Góra paczek rosła powolutku, pomalutku, stopniowo by swoją wielkość, pokazać w czwartek i piątek. Bałam się wchodzić do sali 1 - jednej z mniejszych w szkole. To co widzicie na zdjęciach to nie bałagan, nie efekt Ksawerego, to Wasza siła i moc serca. Dziękuję gorąco wszystkim, którzy w tych dniach mi pomogli- Wam darczyńcom, uczniom noszącym paczki (na szczęście tylko piętro niżej), nauczycielom pomagającym w pakowaniu, noszeniu.

Na zdjęciach z magazynu (sale 10 i 17), ta największa góra paczek- 40 sztuk to nasze wspólne dzieło. Dziękuję. Czy za rok przystąpić do tej akcji???  Mimo zmęczenia, nerwów- zabrakło pudeł, taśmy, część przedmiotów nie mieściła się do pudeł.... zmęczenie, dźwiganie. Znam swoją decyzję, a czy będziecie też ze mną- nie mam najmniejszych wątpliwości.

Dziękuję serdecznie pp. Bandalewiczom za przekazane pudła- część w trybie natychmiastowym.

Agnieszka Sobiecka