W ramach współpracy Naszej szkoły z Przedszkolem nr 8 w Piasecznie przy projekcie edukacyjnym ” Marzec z Marszałkiem”, dnia 30.03.2023 r. odwiedziły nas Dzieci z gr. IV wraz z Panią Dyrektor Justyna Pędzich i Paniami Nauczycielkami.

Staraliśmy się przyjąć naszych Gości jak najmilej, przygotowując słodki poczęstunek oraz ciekawe zajęcia edukacyjne:

spotkanie z historią…,lekcję matematyki z wykorzystaniem długopisów 3D i fascynującą lekcję fizyki.

Wszystkie dzieci z wielkim zainteresowaniem uczestniczyły w inspirujących zajęciach.

Spontanicznie i żywiołowo reagowały na to, co je najbardziej interesowało.

Mamy nadzieję, że to pierwsze „spotkanie z nauką” w budynku naszej szkoły, dostarczyło im wielu emocji i obudziło ciekawość odkrywcy.

Przez cały czas Przedszkolaczki mogły liczyć na „pomocną” dłoń swoich starszych koleżanek, które towarzyszyły im w trakcie pobytu.

Na zakończenie spotkania, Pani Dyrektor Lidia Bieleninik wręczyła Naszym Gościom pamiątkową książkę o Marszałku Józefie Piłsudskimi, tematyczne kolorowanki i słodkości.

Natomiast my…nauczyciele, otrzymaliśmy moc pozytywnej energii do dalszej pracy i bardzo piękny wpis z podziękowaniem do Kroniki Szkolnej.

Serdecznie dziękujemy – Pani Dyrektor K. Łęckiej,

Państwu Wicedyrektorom: L.Bieleninik, M. Rumniak i P. Orepukowi

oraz Pani E. Brzezik , P. J. Peresadzie-Makrze i P. Z. Sieradzkiej za zaangażowanie w przygotowanie kreatywnych zajęć i udział w spotkaniach z Naszymi Gośćmi.

Dziękujemy także uczennicom z klasy 8a za uśmiech i pomoc okazaną Przedszkolakom.