zgaś światło
  • 01 Ewa Bukowska

 

  • 1a Aneta Sołowińska
  • 1b Sylwia Orynek
  • 1c Dorota Niedbałko
  • 1d Monika Kownacka
  • 1e Sylwia Ciastoń
  • 1f Anna Brożyna
  • 1g Martyna Kielak-Kucharska

 

  • 2a Anna Wilk
  • 2b Anna Kosierb
  • 2c Teresa Kolary
  • 2d Beata Walczak
  • 2e Bernarda Ciołek
  • 2f Beata Walczak
  • 2g  Agnieszka Modzelewska

 

  • 3a Anna Marcinkiewicz
  • 3b Agnieszka Dziekanowska-Pruszewska
  • 3c Eliza Floras
  • 3d Dorota Pietrzak
  • 3e Katarzyna Bąk
  • 3f Aneta Wesołowska-Wlazińska

 

  • 4a Justyna Peresada-Makara - j. angielski
  • 4b Anna Rowińska - j. angielski
  • 4c Bogusłąwa Knotek - przyroda, biologia, informatyka
  • 4d Monika Ślusarczyk - j. polski
  • 4e Izabela Orepuk - matematyka
  • 4f Magdalena Magiera - j. angielski
  • 4h Ewelina Iwaneczko - j. polski
  • 4i Michał Janowski - wychowanie fizyczne

 

  • 5a Michał Janowski - wychowanie fizyczne
  • 5b Ewelina Polit - język polski
  • 5c Karol Michałowski -matematyka
  • 5d Krzysztof Nowakowski - historia
  • 5e Maja Tylicka - przyroda, biologia
  • 5f Marcin Lewuszewski - wychowanie fizyczne
  • 5g Iwona Napiórkowska - religia

 

  • 6a Iwona Wiśniewska - matematyka
  • 6b Ewa Dunagin- język angielski
  • 6c Joanna Moussa - plastyka
  • 6d Alina Michałowska - język polski
  • 6e Danuta Stokłuska - geografia

 

  • 7a Kalińska Renata - wychowanie fizyczne
  • 7b Anna Bielawska - plastyka
  • 7c Małgorzata Przychodzeń - język polski
  • 7d Barbara Gałek -wychowanie fizyczne
  • 7e Daria Panasiuk - matematyka
  • 7f Joanna Kotarska - matematyka
  • 7g Ewa Krzos - język polski
  • 7h Marta Głowacka - historia
  • 7i Konrad Sadowski - wychowanie fizyczne

 

  • 8a Sylwia Forc - matematyka
  • 8b Jacek Kogut - historia WOS
  • 8c Ewa Brzezik- matematyka
  • 8e Wioletta Spyt - muzyka, technika
  • 8f Katarzyna Doktór- język polski
  • 8g Urszula Krzepicka- przyroda
  • 8h Zenobia Sieradzka - język polski

 

 

 

 

Barbara Janowska - religia

Grażyna Pietrzak - religia

Agnieszka Dobrucka - religia 

Iwona Rybak- wychowanie fizyczne

Jacek Sobiesiak - wychowanie fizyczne

Barbara Maicka - muzyka

Magdalena Woźniak- język francuski, wychowawca świetlicy

Lidia Żebrowska - wychowawca świetlicy

Emilia Białecka- nauczyciel wspomagający

Olga Giska- wychowawca świetlicy

Emilia Nowakowska - wychowawca świetlicy

Renata Kalińska- wychowanie fizyczne

Joanna Moussa- plastyka, technika

Urszula Dębska-nauczyciel wspomagający

Karolina Łątka-nauczyciel wspomagający

Anna Idec-nauczyciel wspomagający

Justyna Dąbrowska-nauczyciel wspomagający

Monika Dąbrowska - nauczyciel współorganizujący

Karolina Winiarska-nauczyciel wspomagający

Aleksandra Turkowska-nauczyciel wspomagający

Joanna Walewska- nauczyciel wspomagający

Irena Czyż- nauczyciel wspomagający, technika

Kamil Bieńkowski - etyka

Halina Borowiak - bibliotekarz

Iwona Burianek - fizyka

Emilia Kłapot - nauczyciel współorganizujący

Tatiana Gliniak - j. rosyjski

Milena Gostkowska - psycholog szkolny

Agnieszka Janiszewska - informatyka

Maria Janiszewska-Pąkcińska - chemia

Jolanta Konkowska - religia

Katarzyna Kozicka - pedagog szkolny

Marek Kucharski - geografia

Monika Kupiec - chemia

Paweł Malchrowicz - edukacja dla bezpieczeństwa

Marta Michalska - język angielski

Agnieszka Nowak - nauczyciel współorganizujący

Aneta Olszewska - pedagog szkolny

Aleksandra Piotrowska - j. angielski

Klaudia Raczyńska - terapia

Anna Rowińska - j. angielski

Wioleta Sitek-Kapik - pedagog szkolny, doradztwo zawodowe

Sylwia Stefańska - nauczyciel współorganizujący

Anna Szafran - j. angielski

Małgorzata Szczególska-Basaj - pedagog szkolny

Emilia Szybilska - j. niemiecki

Monika Ślusarczyk - j. polski

Paulina Wieczorek - logopeda

Jolanta Zawadzka-Ładecka - wychowanie fizyczne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl