Drodzy Uczniowie klas 4-8 !

Zapraszamy Was do udziału w szkolnych projektach międzynarodowych na platformie e-Twinning:

„Moja Mała Ojczyzna” i „ Wymiana Pocztówek Wielkanocnych”.

Poniżej dwie propozycje do realizacji:

1. "Kartka dla Marszałka"

Z okazji zbliżających się Imienin Patrona Naszej szkoły – Józefa Piłsudskiego - prosimy o przygotowanie kartki w tonie patriotycznym z życzeniami / podziękowaniami dla Marszałka w języku polskim lub angielskim.

Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane w szkolnej galerii i na platformie TwinSpaces.

Termin składania prac do dn.12.03.24r.

2. "Wymiana Pocztówek Wielkanocnych" – prosimy o przygotowanie ozdobnej kartki świątecznej z życzeniami w języku polskim/ angielskim/ hiszpańskim.

Projekt polega na wymianie kartek z życzeniami pomiędzy uczniami Naszej szkoły, a uczniami z dwóch partnerskich szkół

w Hiszpanii.

Termin składania prac do dn.15.03.24r.

Taka wymiana pozwoli nam na kultywowanie tradycji świątecznych związanych z wysyłaniem sobie życzeń, wpłynie

na podniesienie kompetencji językowych uczniów, umożliwi nawiązanie nowych znajomości, rozbudzi zainteresowania geograficzne oraz przybliży kulturę innych krajów.

Liczymy na Waszą kreatywność w realizacji pomysłów!

Powodzenia!

p. Justyna Peresada – Makara