W ramach projektu eTwinning uczniowie z naszej szkoły mieli możliwość udziału w wymianie kartek świątecznych z uczniami z Hiszpanii.

Oto sprawozdanie z tej inspirującej inicjatywy

Przygotowanie kartek: Uczestnicy projektu opracowali i wykonali kartki Wielkanocne, wykorzystując różne techniki, takie jak rysunek, kolaż i wyklejanki, aby każda z nich była unikalna i piękna.

Kartki zawierały życzenia świąteczne w trzech językach: polskim, hiszpańskim i angielskim oraz wyrazy przyjaźni.

Wymiana kartek: Po przygotowaniu 168. kartek, wysłaliśmy je do naszych partnerskich szkół w Hiszpanii :

1.Escola Els Planells Carretera de Montsonis 0 25730 Artesa de Segre (Lleida)

2. IE d’Oliana Carrer Germà Frederic, s/n, 25790 Oliana (Lleida)

3.ESCOLA VICTORIA CATALA Carrer de la Font d'en Canyelles, 35 08016 Barcelona

Już wkrótce otrzymamy odpowiedzi od uczniów z Hiszpanii.

Wrażenia i efekty: Wymiana kartek była okazją do nawiązania kontaktów z rówieśnikami z innego kraju oraz poznania ich kultury i tradycji.

Projekt oceniamy bardzo pozytywnie i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne międzynarodowe inicjatywy Naszych Nauczycieli.

Wszystkim Uczestnikom projektu dziękujemy za zaangażowanie i kreatywność. Brawo!

Niech te świąteczne kartki staną się symbolem wspólnoty, radości i nadziei.

Życzymy Wszystkim wesołych Świąt Wielkanocnych i pięknej wiosny!

Serdeczne podziękowania dla członków projektu: p. dyr. L. Bieleninik, p. E. Brzezik, p. M. Magiery p. E. Sosny, p. M. Przychodzeń, p. J. Peresady- Makary, p. J. Kotarskiej, p. A. Idec - za poświęcony czas, inspirację i energię aby ten projekt się udał.

Zenobia Sieradzka – współzałożyciel projektu

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji…