zgaś światło

KONKURS WIEDZY O ZDROWYM STYLU ŻYCIA "TRZYMAJ FORMĘ!"

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!" to dodatkowa inicjatywa realizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę!".

Konkurs adresowany jest do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych zainteresowanych zdobyciem i pogłębianiem wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia w szczególności uwzględniającej tematykę zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. Konkurs skierowany jest do wszystkich szkół - zarówno tych, które uczestniczą w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Trzymaj Formę!”, jak i tych placówek, które nie realizują Programu.

Celem Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!" jest zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie wśród młodzieży, w szczególności poprzez:

  • pogłębienie wiedzy na temat prawidłowego żywienia i zdrowego stylu życia oraz ich znaczenia dla organizmu człowieka,
  • pogłębienie wiedzy o wartości odżywczej żywności i doskonalenie umiejętności korzystania z informacji zamieszczonych na opakowaniach produktów żywnościowych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!" zapraszamy na stronę www.konkurs.trzymajforme.pl

 

Chętnych do udziału w konkursie zapraszamy do szkolnego koordynatora programu Pani Renaty Kalińskiej do 10.02.2024r

Regulamin Konkursu

 

 

 

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl