„Chciałbym zebrać miliony dzieci opuszczonych ze wszystkich narodów

i je za darmo żywić i ubierać na duszy i na ciele.”

Bł. Ks. Br. Markiewicz

Drodzy Przyjaciele Misji ze Szkoły

Podstawowej Nr 1 w Piasecznie, Szanowna Dyrekcja, Szanowne Grono Pedagogiczne, Drodzy Uczniowie z PCK

Pragnę Wam gorąco podziękować za aktywny udział w misyjnym dziele Kościoła, za otwarte serca i solidarność z ubogimi z terenów misyjnych, za pamięć o „adoptowanym” chłopcu oraz za dar Waszych serc – 465 zł, który wpłynął na nasze konto 1.08.2023 r. Za każdy ofiarowany grosz składamy „BÓG ZAPŁAĆ!”

Przekazane środki przeznaczamy na edukację Simeon Singmo Fidele – 418 B, w szkole katolickiej na misji Betare - Oya w Kamerunie.

W jego imieniu, rodziny oraz sióstr misjonarek wypowiadamy szczere: DZIĘKUJEMY!

Zapewniamy, że Siostry wraz z podopiecznymi są wdzięczne za każdą okazaną im pomoc i modlą się w intencjach Przyjaciół z Polski, dzięki którym ich życie staje się radośniejsze, z nadzieją na lepszą przyszłość.

Pozdrawiam i życzę obfitych łask Bożych, Opieki Matki Najświętszej, Św. Michała Archanioła, jak też dobrego i owocnego wakacyjnego wypoczynku.

s. Eligia Opiłowska CSSMA

/Referentka Misyjna Zgromadzenia/

Warszawa, 4.08.2023 r. Tel. 797 907 061; www.misje.michalitki.pl; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.